FIRMA - Intercable

Przejdź do treści

W Internecie, medium bez którego nikt z nas już nie wyobraża sobie współczesnego świata, chcielibyśmy zaprezentować Państwu ofertę firmy INTERCABLE - producenta profesjonalnych narzędzi dla sektora elektroenergetycznego. Firma INTERCABLE powstała w roku 1972, a celem działalności była realizacja kompleksowych i kompetentnych dostaw dla sektora elektroenergetycznego. Wszelkie działania do dnia dzisiejszego ukierunkowane są niezmiennie na ten sam cel. Dynamiczny rozwój firmy oparty na inwestycjach w innowacyjne rozwiązania oraz budowa profesjonalnej sieci dystrybucji na świecie zaowocowała obecną pozycją na rynku. Dziś firma INTERCABLE jest właścicielem konsorcjum kilku firm, które w trakcie procesów rozwojowych zostały zakupione i są jej częścią. W 2004 roku rozpoczęliśmy dystrybucję narzędzi INTERCABLE w Polsce. Decyzją zarządu firmy INTERCABLE oraz właściciela firmy PROGRES -Narzędzia Profesjonalne w roku 2008 podpisano umowę o oficjalnym reprezentowaniu firmy INTERCABLE w Polsce przez PROGRES -Narzędzia Profesjonalne.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą prezentacją, w następstwie której być może spotkamy się jako partnerzy. Jeśli uznają Państwo potrzebę uzyskania bardziej szczegółowych informacji lub osobistego kontaktu – nasz personel jest do Państwa dyspozycji.

Grupa INTERCABLE


Produkcja

Siedziba firmy
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Wróć do spisu treści